KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA

Klozet tıkanıklığı ev ve işyerlerinde en sık yaşanan tıkanıklık sorunudur. Hem kötü bir görüntü hemde rahatsız edici kokuların yayılmasına neden olur.

Aynı zamanda oluşan tıkanıklık bakteri üreten bir bölge haline gelir ve insan sağlığını ciddi derecede tehdit eder. Klozet tıkanıklıkları biran önce giderilmesi gereken bir sorundur.

Klozet tıkanmasına genellikle katı maddelerin bilinçsizce atılması veya inşaattan yapılan tesisat hataları neden olmaktadır. Herhangi bir kimyasal kullanarak giderilmez.

Klozet tıkanıklığında öncelikle tıkanmanın oluştuğu bölgenin tespit edilmesi gerekiyor. Robot gözlem kamerası tıkanmaya sebep olan bölgeleri tespit ettikten sonra kanal açma makinesi ile kırmadan dökmeden sorun kolay bir biçimde giderilir.

Tesisat ekibi olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 7 gün / 24 saat Bursa’nın her bölgesine ilave bir fark almadan servis veriyoruz.

 

Kırmadan Tıkanıklık Tespiti

Görünmeyen veya el yardımı ile ulaşamayacağınız gider borularında oluşan tıkanıklıklar için kırmaya dökmeye son. Kameralı görüntüleme yapan robot cihazlar ile tıkalı bölgeler kolay bir biçimde tespit ediliyor.

Cihazla yapılan bu tespit sistemleri sayesinde ciddi bir masraftan ve zamandan kurtulursunuz. Hızlıca tespit edilen tıkanıklık bölgeleri yine ufak bir tadilat ile giderilir. Bu sayede evinizde veya işyerinizde kırma dökme gibi uzun sürecek çalışmalar yaşanmaz.

nbsp» Bursa Gider Açma ve Su Kaçak Tespiti

Diğer web sitemiz bursateknikgideracma.com den destek alabilir veya diğer hizmetlerimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.