GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet, banyo, mutfak gider tesisatlarını ile logar arasında oluşan tıkanmalardır. Kanal açma makinası ve gider görüntüleme robotu ile kısa bir sürede sorunun çözümü sağlanır.

Gider tıkanıklığı evinizde, işyerinizde veya dış alan kaynaklı herhangi bir bölgede dahi oluşabilir. Tıkanıklığın tespiti için kırma dökme işlermlerine gerek kalmadan son teknoloji cihazlar kullanılır.

Gider tıkanıklığında öncelikle tıkanmaya neden olan bölgenin tespit edilmesi önemlidir. Cihazla tespit sayesinde hem zamandan hemde maliyetten tasarruf sağlanır.

Kullanmış olduğumuz robot görüntüleme cihazları insan elinin ulaşamayacağı bölgelere kadar ilerler ve tıkanıklığı tespit eder. Bölge tespiti yapıldıktan sonra Kanal açma makineleri ile müdahale edilir ve tıkanıklık sorununuz kökten çözülür.

Tesisat ekibi olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 7 gün / 24 saat Bursa’nın her bölgesine ilave bir fark almadan servis veriyoruz.

nbsp» Bursa Gider Açma ve Su Kaçak Tespiti

Diğer web sitemiz bursateknikgideracma.com den destek alabilir veya diğer hizmetlerimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.