TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet tıkanıklığı genellikle atılan katı maddelerden kaynaklanır. Çocuk bezi, mendil, yabancı cisim düşürme gibi etkenler suyunda etkisi ile gider borusunun el ile ulaşılamayan bölgelerine kadar ulaşır ve ciddi bir tıkanıklığa sebep verir.

Biriken atık su ev veya işyerinde rahatsız edici pis bir koku yaymaya başlar ve aynı zamanda bakteri yuvası haline gelerek sağlığımızı ciddi derecede etkiler. Vaki kaybedilmeden çözülmesi gereken tıkanıklık sorunudur.

Tuvalet tıkanıklıklarında öncelikle tıkanıklığın olduğu bölgenin tespit edilmesi gereklidir. Bu tespitinde kırmadan ve dökmeden yapılması mümkündür. Kullanmış olduğumuz robot görüntüleme cihazları insan elinin ulaşamayacağı bölgelere kadar ilerler ve tıkanıklığı tespit eder.

Tespit edilen bölge son teknoloji tıkanıklık açma cihazı kullanılarak çözüme kavuşur.

Tesisat ekibi olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 7 gün / 24 saat Bursa’nın her bölgesine ilave bir fark almadan servis veriyoruz.

nbsp» Bursa Gider Açma ve Su Kaçak Tespiti

Diğer web sitemiz bursateknikgideracma.com den destek alabilir veya diğer hizmetlerimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.